Vážení zákazníci, vzhledem k probíhající karanténě z důvodu onemocnění covid-19 budeme objednávky expedovat od 4.1.2021. Zboží ze všech uhrazených objednávek bude rezervováno a připraveno k expedici 4.1. 2021. Děkujeme za pochopení a přejeme krásné prožití vánočních svátků!

Ručně vyrobené tričko dámské Se psy podle Veroniky tmavě modré M

5M
1 hodnocení
Efekt lupa
  • 1 z 3

Ručně vyrobené tričko Se psy podle Veroniky. Toto tričko vyrobila sama Veronika společně se psy Akimem a Merlinem pro své fanoušky!


  • Skladem
    Můžeme doručit do: 29.1.2021
444 Kč / ks
Kategorie: Ruční výroba
 

Ručně vyrobené tričko (zesvětlením) Se psy podle Veroniky. Toto tričko vyrobila sama Veronika společně se psy Akimem a Merlinem pro své fanoušky! Veronika říká: ,,Dlouho jsem přemýšlela, co osobního bych pro své fanoušky mohla vytvořit. Volba padla na ručně vyráběná trička. Tohle tričko nebude mít nikdo jiný, každé je jiné, originální a s láskou vyrobené pro naše fanoušky!" Ke každému tričku dostaneš jako dárek podpisovou kartičku podepsanou Veronikou. Z každého zakoupeného trička poputuje 50 Kč do útulku, který Veronika vybere společně se svými fanoušky na sociálních sítích, svým nákupem tedy můžeš podpořit opuštěné pejsky. Velikostní tabulka tohoto trička je níže. 

 

 

Velikostní tabulka

Šířka 40 cm
Délka 65 cm