SodaPup plnící hračky a lízací podložky ve zkratce

Enrichment aneb obohacování každodenního života našich psů. Čichání, lízání, kousání a podobné aktivity jsou pro naše psy ty nejpřirozenější. Pro uspokojení těchto potřeb můžeme využít spoustu hraček, podložek a pomůcek. Mrkněte na naši nabídku! 

Značka Sodapup

Produkty SodaPup pochází z Ameriky, na trhu jsou od roku 2013. 

Všechny výrobky jsou z patentovaného materiálu “Puppyprene”, který je extrémně odolný. Všechny materiály jsou zdravotně testované a BTA free. Hračky i lízací podložky jsou vhodné do myčky, mrazničky i mikrovlnky. SodaPup se sama zapojuje do boje proti globální změně klimatu a hledá cesty, jak snížit uhlíkovou stopu. Aktivně podporuje charity a útulky. 

Plnící hračky 

Zamilovali jsme si je v momentě, kdy jsme je objevili, a používáme je téměř denně. Zabaví, unaví i obohatí. Jsou skvělou volbou pro relax, uklidnění, volný čas nebo chvilky, kdy je třeba venku škaredě, nebo prostě nemáte čas. I takové dny totiž jsou :).

Plnící hračky jsou dostupné v nejrůznějších tvarech a vybere si snad úplně každý. Tvar hračky by měl být kritériem pro výběr stejně jako materiál. Některé hračky mají úzký otvor a hodí se spíše pro trpělivé pejsky. Naopak měkčí hračky s širším otvorem jsou skvělou volbou i pro netrpělivé pejsky. Vybírejte také podle tvrdosti materiálu:

 Hračky “ORIGINAL” jsou skvělé pro naplnění i žvýkání, mají pružný, ale přesto odolný materiál. 

Hračky “MAGNUM” poznáte podle černé barvy a hodí se i pro ty největší drsňáky, žvýkače a ničitele.

Hračky “PUPPY” mají materiál speciálně upravený pro tlamičky přezubujících štěňat, vydrží ale i puberťáky a dospělé psy, kteří se vyloženě nesnaží hračku zničit. 

Tady najdete plnící hračky pro psy, ze kterých si vybere určitě každý!

A pokud si náhodou nevíte rady, neváhejte se ozvat, s výběrem vám moc rádi poradíme.

              IMG_5475  can filled plechovka

 

Lízací podložky

Jsou výbornou volbou pro relax, uvolnění a zároveň získání něčeho k snědku. Lízání je pro psy relaxační činnost, a proto jim, stejně jako hračky, zajistí lízací podložky dávku endorfinů - hormonů štěstí.

Namazejte na podložku konzervu, jogurt, tvaroh, paštiku nebo vývar. Podložky rádi doplňujeme o ovoce, zeleninu, pamlsky či granule. Možnost volby je důležitá pro zdravý rozvoj seběvědomí, a i s tímto podložky umí pomoci. Co sní pejsek jako první? Co si vychutná, co očichá, a co si nechá nakonec?

Čím složitější je vzor, tím těžší je pro pejska z něj jídlo dostat. Lízací podložky doporučujeme trpělivým pejskům. Podložky rádi využíváme taky jako pomůcku, například při česání, stříhání nebo mytí pejska. 

Ty nejoblíbenější lízací podložky najdete tady!

A jak už určitě víte - neváhejte napsat a poradit se s výběrem :).

                            346979_PT5  346979_PT7