Doprava a platba

Doprava nad 2000 Kč je zdarma! 

Dodávky objednaného zboží budou realizovány v co nejkratším termínu, nejdéle do 3 pracovních dnů od připsání částky na náš účet. Ve výjimečných případech může být dodací lhůta po domluvě s kupujícím delší.

 

Zboží s označením "skladem" - expeduje se zpravidla do 72 hodin od přijetí objednávky do systému (v případě prodlení je zákazník o této skutečnosti informován)

Zboží s označením "Na cestě" - zpravidla bývá předáno k přepravě do 14 pracovních dnů od přijetí objednávky do systému (v případě prodlení ze strany výrobce, nebo dodavatele s dodávkou je zákazník o této skutečnosti informován). 

Zboží s označením "Na objednání“ – bývá předáno k přepravě nejpozději do 30 dnů od přijetí objednávky do systému (v případě prodlení ze strany výrobce, nebo dodavatele s dodávkou je zákazník o této skutečnosti informován).

Zboží s označením "Vyprodáno" – toto zboží již nelze objednat.

 

 

ZÁSILKOVNA

 Jak Zásilkovna doručuje balíčky :-)

Cena za doručení do výdejny Z-Point ČR: 95 Kč (váha do 4,9 kg )


Vámi objednané zboží si můžete nechat zaslat a následně osobně vyzvednout na více než 2800 výdejních místech Zasilkovna.cz. O uložení objednaného zboží na výdejním místě budete informováni SMS zprávou a emailem, kde Vám přijde i Vaše unikátní heslo, kterým identifikujete svou zásilku. Úložní doba je 7 dnů. Pokud to nestíháte, pošlete odpovědní SMS a lhůta Vám bude prodloužena až na 21 dnů (neplatí pro vánoční období, kde může být úložní doba naopak zkrácena na 5 dní). Při převzetí zásilky na pobočkách Zásilkovna.cz je možná pouze platba předem převodem nebo online, nebo v hotovosti na výdejním místě.

 

 

PPL

Jak PPL doručuje balíčky :-)

Cena za doručení na Vámi určenou adresu ČR: 139 Kč

Balíková přeprava PPL doručuje vždy do druhého dne od předání zásilky z naší expedice. PPL při doručování zásilek využívá emailové a SMS komunikace o stavu zásilky.
V den doručení informuje prostřednictvím SMS s časem doručení v rozmezí 2 hodin. Kontakty a stav zásilky je možné zjistit na PPL.cz.

 

  

Údaje pro bankovní převod

Vždy uvádějte číslo objednávky jako variabilní symbol. Jen tak lze předejít nesrovnalostem a zároveň rychle identifikovat platbu a zajistit včasnou expedici zboží.

 

Číslo účtu pro platby v rámci ČR:  2002060356/2010 (Fio banka a.s.)

VS (Variabilní symbol): vždy uveďte číslo objednávky !!!